Ейдетика
(067) 98 360 89
http://joomla25.ru/shablony/ - joomla 2.5 шаблоны

Розвиток уяви

Уява в нашому житті виконує провідну роль. За допомогою уяви ми плануємо свої перемоги і поразки, задоволення і неприємності, успіх і невдачі, здоров’я і невиліковні хвороби.

Робота пам’яті міцно пов'язана з уявою людини.

Чомусь вважається, що пам'ять у всіх різна, але чи багато хто з нас замислювався, чому всі розуміють та відтворюють тисячі слів рідної мови; чому запам’ятовують назви тисячі предметів ще в дошкільному віці? 

У перші 6—7 років свого життя людина запам'ятовує 70—80% інформації, яку активно використовує у своєму житті. Ми знаємо лише те, що можемо уявити, та скористатися можемо тільки тими знаннями, які існують у нашій уяві, розуміємо рідну мову лише тому, що уявляємо, про що нам говорять.

Уявив – знаю, не уявив не можу знати  і навіть не здогадуюся, тому що пригадується тільки те, що можна уявити.

Активне уявлення є чудовим стимулом до творчості, винахідливості й успіху в будь-яких справах.

У цьому розділі пропонуємо вам ігри, які допоможуть швидко увійти у світ власної фантазії. Виконуючи завдання, не намагайтеся щось відгадувати або згадувати, просто уявляйте інформацію, з якою граєтеся.

Не націлюйтесь одразу на 100-відсотковий результат і не вимагайте цього від своїх дітей. Лише грайтеся, фантазуйте та жартуйте, тоді робота буде ефективною і обов’язково позначиться на якості життя та навчанні.

Розхвалюйте себе навіть за незначні успіхи. Так ви створите гарний психологічний фон для подальшого самовдосконалення.

Нехай ці ігри стануть для вас щоденною розвагою. Граючись зі своїми дітьми, починайте з простих завдань, доступних їхньому віку та враховуючи рівень їхньої підготовки. Із набуттям досвіду, час гри скорочуйте, а завдання поступово ускладнюйте чи освоюйте більш складну гру.

Щоденне тренування протягом 10-15 хвилин зробить яскравішим ваше уявлення і значно полегшить сприймання та відтворення будь-якої інформації, підвищить самооцінку вашу і ваших дітей.

Щасти вам!

 

_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________