Ейдетика
(067) 98 360 89
http://joomla25.ru/shablony/ - joomla 2.5 шаблоны

Тренування уваги

На думку психологів, однією з головних причин неуспішності школярів є знижена концентрація уваги.

У дорослому житті ми також часто не можемо зосередитися на важливій справі і працюємо з низькою ефективністю, думаючи про неприємності, проблемні місця свого життя, про хвороби батьків, ситуації з дітьми, про все, що схвилювало нас напередодні.

У чому ж сила концентрації уваги? Навіщо вона потрібна і на що вона впливає?

Від ступеня сконцентрованості залежить успіх у будь-якій справі: в бізнесі, в навчанні, в спілкуванні та іншій діяльності людини. Концентрація уваги - це основа, база, фундамент будь-якої практичної дії!

У бізнесі концентрація уваги – це ступінь цілеспрямованості і вміння зосереджуватися на головному.

У навчанні – це вміння повністю сприйняти всю інформацію від викладача або підручника, обробити її і відтворити в потрібний момент.

У спілкуванні – це мистецтво відчувати і розуміти в розмові не стільки себе, скільки іншу людину.

Навіть наша доля залежить від концентрації уваги. Відомо, що на чому ми фіксуємося, те й реалізується в нашому житті. Люди з негативним мисленням постійно зосереджені на проблемах, незадоволені собою і своїм життям. В результаті вони живлять, підтримують і зрощують ці проблеми своєю енергією. Люди з позитивним світосприйняттям – привертають удачу, успіх і формують свою щасливу реальність.

Здатність до високої концентрації надає людині можливість виконати набагато більший обсяг своєї роботи з набагато кращою якістю!

Якщо ви хочете розвинути вміння концентруватися, поліпшити увагу вашу або ваших дітей, запропоновані ігри та вправи допоможуть вам у цьому. Тренуйтеся протягом 10-15 хвилин, бажано щодня, і результат не змусить довго чекати на себе.

Удачі!

 

_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________