Ейдетика
(067) 98 360 89
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Абетка ейдетики

 

Важливим етапом навчання дитини у віці 4-6 років є ознайомлення з літерами. Від того, у якій формі буде відбуватися це «знайомство», залежить і результат.

Щоб зробити вивчення абетки легким і невимушеним, його потрібно перетворити на цікаву гру, де кожен гравець важливий і завжди у центрі уваги.

Спробуйте спуститися до рівня дитини у сприйнятті світу і разом з нею «оживити» букви. Нехай дитина не запам'ятовує їх, а лише грається з «живими» літерами: уявляє, показує, озвучує. Образи, народжені у грі, яскраво і природно постають в уяві дитини і закарбовуються в пам’яті на все життя.

Організувати такі ігри вам допоможе Абетка ейдетики, яка включає художньо-зорові образи літер, вправи пальчикової гімнастики та віршований дидактичний матеріал.

Художньо-зорові образи розвивають уяву дитини, образне і асоціативне мислення.

Зображення руками літер допомагає розвинути п'ясть руки й дрібні м'язи пальців, щоб підготувати руку дитини до письма, сформувати рухо­вий стереотип.

Розучування і декламування невеличких віршиків про букви сприяє мовленевому та інтелектуальному розвитку дитини.

Творчої вам наснаги!

Якщо ця стаття стала Вам у пригоді, будь ласка, проголосуйте за неї.

( 20 Голосів ) 


_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________