Ейдетика
(067) 98 360 89
http://joomla25.ru/shablony/ - joomla 2.5 шаблоны

Розвиток пам'яті

РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ

Ніщо не цінується так дешево, як хороша пам’ять, але не обходиться так дорого, як невміння нею правильно користуватися.

Сучасна педагогічна практика спрямована переважно на заучування, а не навчання (тобто на знання, а не на вміння і навички), на експлуатацію інтелекту і пам’яті, а не на їхній розвиток.

Пам’ять людини часто порівнюють із пам’яттю комп’ютера, яку можна розширити, поліпшити швидкодію тощо.

На жаль, а може, і на щастя, це не так. Пам’ять людини не можна безмежно розширювати тільки кількісно, впроваджуючи вищі рівні освітніх програм та складні методики. Адже без підготовки потрапивши в сучасний інформаційний вир, не всім вдається втриматися на плаву. Тому що далеко не всі знають, як використовувати Богом дану властивість легко, без напруження сприймати і відтворювати будь-які знання.

Методи ейдетики допоможуть навчитися користуватися своєю пам’яттю, тобто правильно організовувати запам’ятовування та пригадування будь-якої інформації.

Ми пропонуємо добірку ігор, які сприяють розвитку різних видів пам’яті.

Починайте з простих ігор, поступово їх ускладнюючи та скорочуючи час гри.

Граючись зі своїми дітьми, ви допоможете їм і собі оволодіти чутливим і чудовим інструментом – власною пам’яттю.

Отже, тренуйтеся  щодня протягом 10-15 хвилин та отримуйте задоволення від реалізації своїх здібностей. Конкуруйте тільки із собою вчорашнім і ви завжди виграватимете у цьому змаганні.

Хай вам щастить!


_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________