Ейдетика
(067) 98 360 89
http://joomla25.ru/shablony/ - joomla 2.5 шаблоны

Розвиток пам'яті

Ніщо не цінується так дешево, як хороша пам’ять, але не обходиться так дорого, як невміння нею правильно користуватися.

Сучасна педагогічна практика спрямована переважно на заучування, а не навчання (тобто на знання, а не на вміння і навички), на експлуатацію інтелекту і пам’яті, а не на їхній розвиток.

Пам’ять людини часто порівнюють із пам’яттю комп’ютера, яку можна розширити, поліпшити швидкодію тощо.

На жаль, а може, і на щастя, це не так. Пам’ять людини не можна безмежно розширювати тільки кількісно, впроваджуючи вищі рівні освітніх програм та складні методики. Адже без підготовки потрапивши в сучасний інформаційний вир, не всім вдається втриматися на плаву. Тому що далеко не всі знають, як використовувати Богом дану властивість легко, без напруження сприймати і відтворювати будь-які знання.

Методи ейдетики допоможуть навчитися користуватися своєю пам’яттю, тобто правильно організовувати запам’ятовування та пригадування будь-якої інформації.

Ми пропонуємо добірку ігор, які сприяють розвитку різних видів пам’яті.

Починайте з простих ігор, поступово їх ускладнюючи та скорочуючи час гри.

Граючись зі своїми дітьми, ви допоможете їм і собі оволодіти чутливим і чудовим інструментом – власною пам’яттю.

Отже, тренуйтеся  щодня протягом 10-15 хвилин та отримуйте задоволення від реалізації своїх здібностей. Конкуруйте тільки із собою вчорашнім і ви завжди виграватимете у цьому змаганні.

Хай вам щастить!

 

_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________