Ейдетика
(067) 98 360 89
Хороший сайт о Joomla: http://joomla25.ru/rasshirenija/.Компоненты и модули Joomla

У поміч школярикам

    

Усі кажуть, що уроки треба вчити,

але ніхто не пояснює, як це правильно робити.

( Є. Антощук )

Деякі діти не люблять вчитися, їхня енергія витрачається не стільки на виконання завдання, скільки на подолання свого небажання. Ефективність запам'ятовування багато в чому залежить від стану людини. Невпевненість в собі, острах помилитися, не запам'ятати або не згадати сковують людину, знижують ефективність її пам'яті. А в стані «розкутості», радості участі у цікавій грі, відбувається мобілізація емоційних і інтелектуальних сил дитини – це в значній мірі підвищує можливості її пам'яті.

Внутрішній світ дитини багатий образами, уявленнями і фантазією, тому навчання в молодших класах повинно спиратися на образне мислення дитини, яким вона від початку володіє.

У цьому розділі представлені прийоми і методи, що активізують образне мислення дітей. З їхньою допомогою можна навчитися запам'ятовувати практично з першого разу будь-яку інформацію. Так що грайте і запам'ятовуйте.

Нехай таланить!

_______________________Ейдетика. Розвиток пам'яті та асоціативного мислення. Персональний сайт Ірини Кадомцевої. Київ - 2017_____________________